PIC24FJ64GA002-E/ML
Productnummer DigiKey
PIC24FJ64GA002-E/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ64GA002-E/ML
Beschrijving
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28QFN
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA/CAD-modellen
PIC24FJ64GA002-E/ML Modellen
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 10x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz