PIC24FJ64GA002-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC24FJ64GA002-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ64GA002-I/SS
Beschrijving
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 28-SSOP
EDA/CAD-modellen
PIC24FJ64GA002-I/SS Modellen
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 10x10b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz
Apparaatpakket leverancier
28-SSOP
Connectiviteit
I2C, PMP, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
28-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)