PIC24FJ64GA004-I/ML
Productnummer DigiKey
PIC24FJ64GA004-I/ML-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ64GA004-I/ML
Beschrijving
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44QFN
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 44-QFN (8x8)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC24FJ64GA004-I/ML Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
8K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 13x10b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
PIC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
16-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
32MHz