PIC24FJ64GA004-I/PT
Productnummer DigiKey
PIC24FJ64GA004-I/PT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FJ64GA004-I/PT
Beschrijving
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA/CAD-modellen
PIC24FJ64GA004-I/PT Modellen
RAM-grootte
8K x 8
Verpakking
Tray
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 13x10b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz