PIC24FV16KA302-I/SO
Productnummer DigiKey
PIC24FV16KA302-I/SO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC24FV16KA302-I/SO
Beschrijving
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SOIC
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PIC PIC® XLP™ 24F Microcontrollers IC 16-bit 32MHz 16KB (5,5K x 24) FLASH 28-SOIC
EDA/CAD-modellen
PIC24FV16KA302-I/SO Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
2K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 13x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz
Type montage
Opbouwmontage
Connectiviteit
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-SOIC
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, HLVD, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)