PIC32CM2532LE00048-I/Y8X
Productnummer DigiKey
150-PIC32CM2532LE00048-I/Y8X-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC32CM2532LE00048-I/Y8X
Beschrijving
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48TQFP
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M23 Microcontrollers IC 32-bit 48MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC32CM2532LE00048-I/Y8X Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
16K x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
32K x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,62V ~ 3,63V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 14x12b; D/A 2x12b
Kernprocessor
ARM® Cortex®-M23
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
32-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
48MHz