PIC32CM2532LE00048T-I/Y8X is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
ARM® Cortex®-M23 PIC® 32CM LE Microcontrollers IC 32-bit 48MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
PIC32CM2532LE00048T-I/Y8X
Productnummer DigiKey
150-PIC32CM2532LE00048T-I/Y8XTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC32CM2532LE00048T-I/Y8X
Beschrijving
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48TQFP
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-M23 null Microcontrollers IC 32-bit 48MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC32CM2532LE00048T-I/Y8X Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
16K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
RAM-grootte
32K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,62V ~ 3,63V
Dataconvertors
A/D 14x12b; D/A 2x12b
Kernprocessor
ARM® Cortex®-M23
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
48MHz