PIC32CM6408JH00048-I/Y8X
Productnummer DigiKey
150-PIC32CM6408JH00048-I/Y8X-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC32CM6408JH00048-I/Y8X
Beschrijving
5V CORTEX M0+ WITH 32K FLASH AND
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Microcontrollers IC 32-bit 48MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
Fabr.
EEPROM-grootte
2K x 8
Serie
RAM-grootte
8K x 8
Verpakking
Tray
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 12x12b
Type oscillator
Extern, intern
Snelheid
48MHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)