PIC32MM0064GPM028T-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC32MM0064GPM028T-I/SSTR-ND - Tape & Reel (TR)
PIC32MM0064GPM028T-I/SSCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC32MM0064GPM028T-I/SSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC32MM0064GPM028T-I/SS
Beschrijving
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 28SSOP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontrollers IC 32-bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 28-SSOP
RAM-grootte
16K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 12x10/12b
Kernprocessor
MIPS32® microAptiv™
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
32-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
25MHz
Apparaatpakket leverancier
28-SSOP
Connectiviteit
Brown-out detecteren/resetten, DMA, HLVD, I2S, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)