PIC32MM0128GPM028-I/SS
Productnummer DigiKey
PIC32MM0128GPM028-I/SS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC32MM0128GPM028-I/SS
Beschrijving
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 28SSOP
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontrollers IC 32-bit 25MHz 128KB (128K x 8) FLASH 28-SSOP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC32MM0128GPM028-I/SS Modellen
RAM-grootte
16K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 12x10/12b
Kernprocessor
MIPS32® microAptiv™
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
32-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
25MHz
Apparaatpakket leverancier
28-SSOP
Connectiviteit
Brown-out detecteren/resetten, DMA, HLVD, I2S, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-SSOP (0,209", 5,30mm breedte)