PIC32MX170F256B-50I/SO
Productnummer DigiKey
PIC32MX170F256B-50I/SO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC32MX170F256B-50I/SO
Beschrijving
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontrollers IC 32-bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 28-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC32MX170F256B-50I/SO Modellen
RAM-grootte
64K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 10x10b
Kernprocessor
MIPS32® M4K™
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
32-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
50MHz
Apparaatpakket leverancier
28-SOIC
Connectiviteit
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
28-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)