PIC32MX340F512H-80I/MR
Productnummer DigiKey
PIC32MX340F512H-80I/MR-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC32MX340F512H-80I/MR
Beschrijving
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64VQFN
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontrollers IC 32-bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-VQFN (9x9)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC32MX340F512H-80I/MR Modellen
RAM-grootte
32K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 16x10b
Kernprocessor
MIPS32® M4K™
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
32-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
80MHz