PIC32MX460F256L-80I/PT
Productnummer DigiKey
PIC32MX460F256L-80I/PT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC32MX460F256L-80I/PT
Beschrijving
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100TQFP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontrollers IC 32-bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC32MX460F256L-80I/PT Modellen
RAM-grootte
32K x 8
Verpakking
Tray
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 16x10b
Kernprocessor
MIPS32® M4K™
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
32-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
80MHz