PIC32MX795F512HT-80V/PT
Productnummer DigiKey
PIC32MX795F512HT-80V/PT-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PIC32MX795F512HT-80V/PT
Beschrijving
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontrollers IC 32-bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PIC32MX795F512HT-80V/PT Modellen
RAM-grootte
128K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,3V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 16x10b
Kernprocessor
MIPS32® M4K™
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (TA)
Kerngrootte
32-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
80MHz