SMDB12C/TR7
Productnummer DigiKey
150-SMDB12C/TR7TR-ND - Tape & Reel (TR)
150-SMDB12C/TR7CT-ND - Cut Tape (CT)
150-SMDB12C/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SMDB12C/TR7
Beschrijving
TVS DIODE 12VWM 19VC 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
19V Klem 5A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 8-SOIC
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
5A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
300W
Serie
Vermogenslijnbescherming
Nee
Digi-Reel®
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Capaciteit bij frequentie
95pF @ 1MHz
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Bidirectionele kanalen
4
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
12V
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)
Spanning - doorslag (min.)
13,3V
Apparaatpakket leverancier
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
19V