SST25VF016B-50-4C-QAF
Productnummer DigiKey
SST25VF016B-50-4C-QAF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SST25VF016B-50-4C-QAF
Beschrijving
IC FLASH 16MBIT SPI 50MHZ 8WSON
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
FLASH Geheugen IC 16Mbit SPI 50 MHz 8-WSON (6x5)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SST25VF016B-50-4C-QAF Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Geheugenorganisatie
2M x 8
Fabr.
Geheugeninterface
SPI
Serie
Klokfrequentie
50 MHz
Verpakking
Buis
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
10µs
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
2,7V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 70°C (TA)