SST25VF016B-50-4I-S2AF-T
Productnummer DigiKey
SST25VF016B-50-4I-S2AF-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
SST25VF016B-50-4I-S2AF-TCT-ND - Cut Tape (CT)
SST25VF016B-50-4I-S2AF-TDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SST25VF016B-50-4I-S2AF-T
Beschrijving
IC FLASH 16MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
FLASH Geheugen IC 16Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
SST25VF016B-50-4I-S2AF-T Modellen
Geheugenorganisatie
2M x 8
Klokfrequentie
50 MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding
2,7V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)