SST25VF020B-80-4I-SAE
Productnummer DigiKey
SST25VF020B-80-4I-SAE-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SST25VF020B-80-4I-SAE
Beschrijving
IC FLASH 2MBIT SPI 80MHZ 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
FLASH Geheugen IC 2Mbit SPI 80 MHz 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
SST25VF020B-80-4I-SAE Modellen
Geheugenorganisatie
256K x 8
Klokfrequentie
80 MHz
Verpakking
Buis
Spanning - voeding
2,7V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)