SST25VF080B-50-4I-QAF-T
Productnummer DigiKey
150-SST25VF080B-50-4I-QAF-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-SST25VF080B-50-4I-QAF-TCT-ND - Cut Tape (CT)
150-SST25VF080B-50-4I-QAF-TDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SST25VF080B-50-4I-QAF-T
Beschrijving
IC FLASH 8MBIT SPI 50MHZ 8WSON
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
FLASH Geheugen IC 8Mbit SPI 50 MHz 8-WSON (6x5)
EDA/CAD-modellen
SST25VF080B-50-4I-QAF-T Modellen
Geheugenorganisatie
1M x 8
Klokfrequentie
50 MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding
2,7V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)