SST26WF040BAT-104I/SN is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
FLASH Geheugen IC 4Mbit SPI - Quad I/O 104 MHz 8-SOIC
SST26WF040BAT-104I/SN
Productnummer DigiKey
SST26WF040BAT-104I/SN-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SST26WF040BAT-104I/SN
Beschrijving
IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Geheugenorganisatie
512K x 8
Fabr.
Geheugeninterface
SPI - Quad I/O
Serie
Klokfrequentie
104 MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Tijd schrijfcyclus - woord, pagina
1,5ms
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
1,65V ~ 1,95V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)