TC1264-3.3VDB
Productnummer DigiKey
TC1264-3.3VDB-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TC1264-3.3VDB
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-3
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 800mA SOT-223-3
EDA/CAD-modellen
TC1264-3.3VDB Modellen
Verpakking
Buis
PSRR
64dB (1kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - ingang (max.)
6V
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
1,4V @ 800mA