TC1264-3.3VDBTR
Productnummer DigiKey
TC1264-3.3VDBTR-ND - Tape & Reel (TR)
TC1264-3.3VDBCT-ND - Cut Tape (CT)
TC1264-3.3VDBDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TC1264-3.3VDBTR
Beschrijving
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-3
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 800mA SOT-223-3
EDA/CAD-modellen
TC1264-3.3VDBTR Modellen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - ingang (max.)
6V
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Basisproductnummer
Spanningsuitval (max.)
1,4V @ 800mA