TC2015-3.3VCTTR
Productnummer DigiKey
TC2015-3.3VCTTR-ND - Tape & Reel (TR)
TC2015-3.3VCTCT-ND - Cut Tape (CT)
TC2015-3.3VCTDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TC2015-3.3VCTTR
Beschrijving
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
PMIC - Spanningsregelaars - Lineair Positief Vast 1 Uitgang 100mA SOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TC2015-3.3VCTTR Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
Fabr.
Stroom - rust (Iq)
80 µA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (1kHz)
Status onderdeel
Actief
Besturingskenmerken
Inschakelen
Uitvoerconfiguratie
Beschermingskenmerken
Te hoge stroom, te hoge temperatuur
Type uitvoer
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regelaars
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - ingang (max.)
6V
Verpakking / doos
SC-74A, SOT-753
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-5
Spanningsuitval (max.)
0,14V @ 100mA