ML112S-15B
Productnummer DigiKey
5943-ML112S-15B-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ML112S-15B
Beschrijving
DC/DC,1W,12V IN,15V OUT,1.5 KV
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 67mA - Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
1 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Serie
Toepassingen
Industrieel, ITE (commercieel)
Verpakking
Buis
Functies
Proportionele uitgang, SCP
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
86%
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
0,53" L x 0,44" B x 0,29" H (13,5mm x 11,4mm x 7,3mm)
Spanning - uitgang 1
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief hoog
Stroom - uitgang (max.)
67mA