ML112S-24B
Productnummer DigiKey
5943-ML112S-24B-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ML112S-24B
Beschrijving
DC/DC,1W,12V IN,24V OUT,1.5 KV
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 42mA - Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
1 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Efficiëntie
88%
Grootte / afmetingen
0,53" L x 0,44" B x 0,29" H (13,5mm x 11,4mm x 7,3mm)
Stroom - uitgang (max.)
42mA