MPM-40S-12
Productnummer DigiKey
5943-MPM-40S-12-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPM-40S-12
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 12V 40W
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 12V 3,333A 90 ~ 264 VAC, 100 ~ 375 VDC Ingang
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
3,333A
Fabrikant
MicroPower Direct
Vermogen (watt)
40 W
Serie
Toepassingen
Industrieel, ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
84%
Type
Omhuld
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
3,50" L x 2,50" B x 0,98" H (89,0mm x 63,5mm x 25,0mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC, 100 ~ 375 VDC
Goedkeuringsinstantie
CE, UR
Spanning - uitgang 1
12V