ADTL1-4-75+
Productnummer DigiKey
3157-ADTL1-4-75+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-ADTL1-4-75+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-ADTL1-4-75+DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ADTL1-4-75+
Beschrijving
1:1 CORE & WIRE TRANSFORMER, 0.5
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF Balun 500kHz ~ 1GHz 75 / 75Ohm 6-SMD, platte kabels
Categorie
Faseverschil
Fabrikant
Mini-Circuits
Invoegingsverlies (max.)
3dB
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Return loss (min.)
11,48dB
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
6-SMD, platte kabels
Frequentiebereik
500kHz ~ 1GHz
Type montage
Opbouwmontage
Impedantie - ongebalanceerd/gebalanceerd
75 / 75Ohm