BFCN-3115+
Productnummer DigiKey
3157-BFCN-3115+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-BFCN-3115+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-BFCN-3115+DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BFCN-3115+
Beschrijving
CER FILTER 3.115GHZ BAND PASS
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3,115GHz midden Banddoorlaat Keramische filters 850 MHz 50Ohm 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Invoegingsverlies
3dB
Fabrikant
Mini-Circuits
Type filter
Banddoorlaat
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Frequentie
3,115GHz midden
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Impedantie
50Ohm
Hoogte (max.)
0,037" (0,94mm)
Bandbreedte
850 MHz