HFCW-5000+
Productnummer DigiKey
3157-HFCW-5000+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-HFCW-5000+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-HFCW-5000+DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HFCW-5000+
Beschrijving
CER FILTER 5GHZ HIGH PASS
Gedetailleerde beschrijving
5GHz (grens) Hoogdoorlaat Keramische filters 14.5 GHz 50Ohm 0603 (1608 metrisch), 6 PC-pad
Categorie
Invoegingsverlies
1,4dB
Frequentie
5GHz (grens)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie
50Ohm
Hoogte (max.)
0,024" (0,61mm)
Bandbreedte
14.5 GHz