HFCW-7500+
Productnummer DigiKey
3157-HFCW-7500+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-HFCW-7500+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-HFCW-7500+DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HFCW-7500+
Beschrijving
CER FILTER 7.6GHZ HIGH PASS
Gedetailleerde beschrijving
7,6GHz (grens) Hoogdoorlaat Keramische filters 12.8 GHz 50Ohm 0603 (1608 metrisch), 6 PC-pad
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HFCW-7500+ Modellen
Categorie
Invoegingsverlies
1,5dB
Frequentie
7,6GHz (grens)
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedantie
50Ohm
Hoogte (max.)
0,024" (0,61mm)
Bandbreedte
12.8 GHz