LFCN-2250+
Productnummer DigiKey
3157-LFCN-2250+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-LFCN-2250+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-LFCN-2250+DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LFCN-2250+
Beschrijving
CER FILTER 2.25GHZ LOW PASS
Gedetailleerde beschrijving
2,25GHz Laagdoorlaat Keramische filters 50Ohm 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Invoegingsverlies
1,2dB
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Frequentie
2,25GHz
Hoogte (max.)
0,037" (0,94mm)
Impedantie
50Ohm