LFCV-1552+
Productnummer DigiKey
3157-LFCV-1552+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-LFCV-1552+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-LFCV-1552+DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LFCV-1552+
Beschrijving
RF FILTER LOW PASS 16.9GHZ 1210
Gedetailleerde beschrijving
16,9GHz (cutoff) Frequentie Laagdoorlaat RF-filters (radiofrequentie) 15,5GHz bandbreedte 1,9dB 1210 (3225 metrisch), 3 PC-pad
Invoegingsverlies
1,9dB
Verpakking / doos
1210 (3225 metrisch), 3 PC-pad
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frequentie
16,9GHz (cutoff)
Hoogte (max.)
0,043" (1,10mm)
Bandbreedte
15,5GHz