LFCW-7500+
Productnummer DigiKey
3157-LFCW-7500+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-LFCW-7500+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-LFCW-7500+DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LFCW-7500+
Beschrijving
CER FILTER 8.4GHZ LOW PASS
Gedetailleerde beschrijving
Limiet 8,4GHz Laagdoorlaat Keramische filters 50Ohm 0603 (1608 metrisch), 4 PC-pad
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LFCW-7500+ Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Invoegingsverlies
2,3dB
Verpakking / doos
0603 (1608 metrisch), 4 PC-pad
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Frequentie
Limiet 8,4GHz
Hoogte (max.)
0,028" (0,70mm)
Impedantie
50Ohm