ZFRSC-42-S+
Productnummer DigiKey
3157-ZFRSC-42-S+-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ZFRSC-42-S+
Beschrijving
2 WAYS RESISTIVE PS, DC 4200 MHZ
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF-vermogenverdelers/splitters 0 Hz ~ 4.2 GHz Isolatie (nom.) 7dB, 5° onbalans (max.) Module, SMA-connectoren
Categorie
Frequentie
0 Hz ~ 4.2 GHz
Fabrikant
Mini-Circuits
Specificaties
Isolatie (nom.) 7dB, 5° onbalans (max.)
Verpakking
Zak
Grootte / afmetingen
1,250" L x 1,250" B x 0,780" H (31,75mm x 31,75mm x 19,81mm)