ZX10-2-25-S+
Productnummer DigiKey
3157-ZX10-2-25-S+-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ZX10-2-25-S+
Beschrijving
2 WAYS POWER SPLITTER, 1000-2500
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
RF-vermogenverdelers/splitters 1 GHz ~ 2.5 GHz Isolatie (min.) 14dB, 10° onbalans (max.) Module, SMA-connectoren
Categorie
Frequentie
1 GHz ~ 2.5 GHz
Fabrikant
Mini-Circuits
Specificaties
Isolatie (min.) 14dB, 10° onbalans (max.)
Verpakking
Tray
Grootte / afmetingen
0,900" L x 0,740" B x 0,570" H (22,86mm x 18,80mm x 14,48mm)