DF18CC1-10.000MHZ-T
Productnummer DigiKey
2775-DF18CC1-10.000MHZ-TCT-ND - Cut Tape (CT)
2775-DF18CC1-10.000MHZ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DF18CC1-10.000MHZ-T
Beschrijving
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 MHz ±15ppm Kristallen 18pF 50 Ohms HC-49/US
Categorie
Belastingscapaciteit
18pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
50 Ohms
Serie
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Verpakking
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type
MHz-kristal
Verpakking / doos
Frequentie
10 MHz
Apparaatpakket leverancier
HC-49/US
Frequentiestabiliteit
±30ppm
Grootte / afmetingen
0,461" L x 0,197" B (11,70mm x 5,00mm)
Frequentietolerantie
±15ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,177" (4,50mm)