0008500113-05-R2-D
Productnummer DigiKey
0008500113-05-R2-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0008500113-05-R2-D
Beschrijving
5" PRE-CRIMP A2016 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 22AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Tin 5,00" (127,00mm)
Kleur
Rood
Uiteinde verbinding
Stekkerbus naar stekkerbus
Lengte
5,00" (127,00mm)
Andere kleur
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Op voorraad: 0
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Op voorraad: 0
5" PRE-CRIMP A2016 BROWN
5" PRE-CRIMP A2016 GREEN
5" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED
8" PRE-CRIMP A2016 RED