0008500113-05-R2
Productnummer DigiKey
0008500113-05-R2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0008500113-05-R2
Beschrijving
5" PRE-CRIMP A2016 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 22AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 5,00" (127,00mm)
Categorie
Draaddikte
22AWG
Fabrikant
Molex
Afwerking contact
Tin
Serie
Kleur
Rood
Verpakking
Bulk
Dikte afwerking contact
100,0µin (2,54µm)
Status onderdeel
Actief
Aantal rijen
1
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Aantal geleiders
1
Lengte
5,00" (127,00mm)
Basisproductnummer
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Artikel met toegevoegde waarde
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere kleur
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Op voorraad: 0
5" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Op voorraad: 0
5" PRE-CRIMP A2016 BROWN
5" PRE-CRIMP A2016 GREEN
5" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2016 RED
3" PRE-CRIMP A2016 RED
4" PRE-CRIMP A2016 RED
6" PRE-CRIMP A2016 RED
8" PRE-CRIMP A2016 RED