0008500113-05-R4
Productnummer DigiKey
0008500113-05-R4-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0008500113-05-R4
Beschrijving
5" PRE-CRIMP A2015 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 24AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 5,00" (127,00mm)
Categorie
Draaddikte
24AWG
Kleur
Rood
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Lengte
5,00" (127,00mm)
Meer resources
Op voorraad: 110
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
5" PRE-CRIMP A2015 BLACK
Op voorraad: 136
5" PRE-CRIMP A2015 BLUE
Op voorraad: 0
5" PRE-CRIMP A2015 BROWN
Op voorraad: 0
5" PRE-CRIMP A2015 GREEN
5" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2015 RED
Op voorraad: 210
3" PRE-CRIMP A2015 RED
Op voorraad: 588
4" PRE-CRIMP A2015 RED
6" PRE-CRIMP A2015 RED
Op voorraad: 518
8" PRE-CRIMP A2015 RED