0008500113-12-B2
Productnummer DigiKey
0008500113-12-B2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0008500113-12-B2
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Zwart 22AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Kleur
Zwart
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 1.697
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Op voorraad: 30
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
Op voorraad: 360
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
Op voorraad: 20
12" PRE-CRIMP A2016 RED
Op voorraad: 704
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2016 BLACK
3" PRE-CRIMP A2016 BLACK
4" PRE-CRIMP A2016 BLACK
5" PRE-CRIMP A2016 BLACK
6" PRE-CRIMP A2016 BLACK