0039000038-10-R9-D
Productnummer DigiKey
0039000038-10-R9-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0039000038-10-R9-D
Beschrijving
10" PRE-CRIMP A2064 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 18AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Tin 10,0" (254,0mm)
Categorie
Draaddikte
18AWG
Fabrikant
Molex
Afwerking contact
Tin
Serie
Kleur
Rood
Verpakking
Bulk
Aantal rijen
1
Status onderdeel
Actief
Aantal geleiders
1
Uiteinde verbinding
Stekkerbus naar stekkerbus
Basisproductnummer
Lengte
10,0" (254,0mm)
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Op voorraad: 1
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Artikel met toegevoegde waarde
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere kleur
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Op voorraad: 490
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Op voorraad: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Op voorraad: 0
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED