0039000038-12-N0-D
Productnummer DigiKey
0039000038-12-N0-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0039000038-12-N0-D
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Bruin 20AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
20AWG
Kleur
Bruin
Uiteinde verbinding
Stekkerbus naar stekkerbus
Basisproductnummer
Lengte
12,0" (304,8mm)
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2040 BROWN
3" PRE-CRIMP A2040 BROWN
4" PRE-CRIMP A2040 BROWN
5" PRE-CRIMP A2040 BROWN
6" PRE-CRIMP A2040 BROWN