0039000038-12-R9
Productnummer DigiKey
0039000038-12-R9-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0039000038-12-R9
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 18AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
18AWG
Kleur
Rood
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Basisproductnummer
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 554
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Op voorraad: 790
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Op voorraad: 359
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
Op voorraad: 10
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Op voorraad: 0
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED