0039000038-12-S9-D
Productnummer DigiKey
0039000038-12-S9-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0039000038-12-S9-D
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2064 SLATE
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Leigrijs 18AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
18AWG
Kleur
Leigrijs
Uiteinde verbinding
Stekkerbus naar stekkerbus
Basisproductnummer
Lengte
12,0" (304,8mm)
Meer resources
Op voorraad: 1
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Op voorraad: 1167
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Op voorraad: 750
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Op voorraad: 1
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2064 SLATE
3" PRE-CRIMP A2064 SLATE
4" PRE-CRIMP A2064 SLATE
5" PRE-CRIMP A2064 SLATE
6" PRE-CRIMP A2064 SLATE