0039000038-12-S9
Productnummer DigiKey
0039000038-12-S9-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0039000038-12-S9
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2064 SLATE
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Leigrijs 18AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Tin 12,0" (304,8mm)
Categorie
Draaddikte
18AWG
Kleur
Leigrijs
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Basisproductnummer
Lengte
12,0" (304,8mm)
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Op voorraad: 750
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Op voorraad: 359
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
Op voorraad: 10
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Op voorraad: 0
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2064 SLATE
3" PRE-CRIMP A2064 SLATE
4" PRE-CRIMP A2064 SLATE
5" PRE-CRIMP A2064 SLATE
6" PRE-CRIMP A2064 SLATE