0039000040-10-R9-D
Productnummer DigiKey
0039000040-10-R9-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0039000040-10-R9-D
Beschrijving
10" PRE-CRIMP A2064 RED
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rood 18AWG Springlood Pen naar pen Tin 10,0" (254,0mm)
Categorie
Draaddikte
18AWG
Kleur
Rood
Uiteinde verbinding
Pen naar pen
Basisproductnummer
Lengte
10,0" (254,0mm)
Andere kleur
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Op voorraad: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Op voorraad: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2064 RED
3" PRE-CRIMP A2064 RED
4" PRE-CRIMP A2064 RED
5" PRE-CRIMP A2064 RED
6" PRE-CRIMP A2064 RED