0039000040-10-S9
Productnummer DigiKey
0039000040-10-S9-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0039000040-10-S9
Beschrijving
10" PRE-CRIMP A2064 SLATE
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Leigrijs 18AWG Springlood Pen naar kabel (rond) Tin 10,0" (254,0mm)
Categorie
Draaddikte
18AWG
Kleur
Leigrijs
Uiteinde verbinding
Pen naar kabel (rond)
Basisproductnummer
Lengte
10,0" (254,0mm)
Andere kleur
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Op voorraad: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Op voorraad: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2064 SLATE
3" PRE-CRIMP A2064 SLATE
4" PRE-CRIMP A2064 SLATE
5" PRE-CRIMP A2064 SLATE
6" PRE-CRIMP A2064 SLATE