0039000428-11-G9-D
Productnummer DigiKey
0039000428-11-G9-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0039000428-11-G9-D
Beschrijving
11" PRE-CRIMP A2064 GREEN
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Groen 18AWG Springlood Stekkerbus naar stekkerbus Goud 11,0" (279,4mm)
Kleur
Groen
Uiteinde verbinding
Stekkerbus naar stekkerbus
Lengte
11,0" (279,4mm)
Andere kleur
11" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Op voorraad: 0
11" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Op voorraad: 0
11" PRE-CRIMP A2064 BROWN
11" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2064 RED
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2064 GREEN
3" PRE-CRIMP A2064 GREEN
4" PRE-CRIMP A2064 GREEN
5" PRE-CRIMP A2064 GREEN
6" PRE-CRIMP A2064 GREEN