0039000428-12-S9
Productnummer DigiKey
0039000428-12-S9-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0039000428-12-S9
Beschrijving
12" PRE-CRIMP A2064 SLATE
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Leigrijs 18AWG Springlood Bus naar kabel (rond) Goud 12,0" (304,8mm)
Kleur
Leigrijs
Uiteinde verbinding
Bus naar kabel (rond)
Lengte
12,0" (304,8mm)
Andere kleur
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Op voorraad: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Andere lengte
2" PRE-CRIMP A2064 SLATE
3" PRE-CRIMP A2064 SLATE
4" PRE-CRIMP A2064 SLATE
5" PRE-CRIMP A2064 SLATE
6" PRE-CRIMP A2064 SLATE