0190700014-11-A9-D
Productnummer DigiKey
0190700014-11-A9-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
0190700014-11-A9-D
Beschrijving
11" JUMPER 3075 OR001 ORANGE
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Oranje 18AWG Springlood Ringterminal (#8 stud) naar ringterminal (#8 stud) Tin 11,0" (279,4mm)
Categorie
Draaddikte
18AWG
Fabrikant
Molex
Afwerking contact
Tin
Serie
Kleur
Oranje
Verpakking
Bulk
Aantal rijen
1
Status onderdeel
Actief
Aantal geleiders
1
Uiteinde verbinding
Ringterminal (#8 stud) naar ringterminal (#8 stud)
Basisproductnummer
Lengte
11,0" (279,4mm)